Mecz o mistrzostwo ...?

Starcie dwóch niepokonanych do tej pory zespołów Jasieńca i Pozezdrza może być meczem decydującym o tym kto w tym roku wygra ligę. Gdyby Jasieniec zdobył kolejny komplet punktów to zrobiłby bardzo duży krok w kierunku mistrzostwa ponieważ w dwóch ostatnich kolejkach Jasieniec ma teoretycznie słabszych rywali: Center Pasz i Pięknych, czyli zespoły zamykające ligową tabelę. Są to tylko teoretyczne rozważania. Amatorsi udowodnili w tym sezonie, że są bardzo poukładaną i zgraną ekipą, która dodatkowo ma w swoich szeregach pierwszą armatę ligi Kamila Taraszkiewicza. Hit sezonu rozpocznie się o godzinie 18.50. Wcześniej szansę na przedłużenie swoich nadziei w walce o tytuł będą mieli Oldboje. "Dziadki" zmierzą się młodzieżą z Juniora. Czy górą będzie boiskowe doświadczenie ? Czy może młodzieńcza finezja, szybkość i brak pokory wystarczy do zwycięstwa? Odpowiedź poznamy mniej więcej o 18.40 . FC Gol 86 po dwóch porażkach z rzędu odpadł z gry o najwyższe laury. Szansę na odbudowanie formy Gol będzie miał w meczu ze Strażakiem, którzy w przed tygodniem w końcu zapunktował. Na zakończenie starcie "gigantów" dolnej części stawki. Wydaje się, że faworytem jest Center Pasz, chociaż zawsze uśmiechnięci Piękni i Młodzi z meczu na mecz grają coraz lepiej i tanio skóry nie sprzedadzą.