Czas na ostateczne rozstrzygnięcia!

To będzie już ostatni piątek z piłka kopaną na Orliku w Kruklankach. Pierwszy mecz ósmej kolejki będzie decydował o tym kto zgarnie Puchar. Amatorsi zmierzą się z FC Gol 86 i aby być pewnym swego muszą ten mecz wygrać. W przypadku remisu lub porażki mistrzostwo ligi najprawdopodobniej zdobędzie Jasieniec, który za przeciwnika o 19.30 będzie miał "Pięknych". Trudno się spodziewać w tym spotkaniu nagłego wzrostu formy outsidera tabeli więc zdobycie trzech punktów przez ekipę z Jasieńca powinno być tylko formalnością. Matematyczne szanse na wygranie ligi mają jeszcze Oldboje, ale musieliby wysoko wygrać z Center Paszem i dodatkowo liczyć na porażki Pozezdrza i Jasieńca. Matematyczne rozważania to specjalność naszej piłkarskiej kadry, a sami wiemy jak zawsze kończą się te wyliczenia. O 18.50 Strażak powalczy o czwartą lokatę z Juniorem. Najbliżej korony króla strzelców jest Kamil Taraszkiewicz. Musi się mieć jednak na baczności ponieważ Radosław Zienda dystans pięciu goli jakie traci do "Tarasa" może zmniejszyć w starciu z "Młodymi".