Żubr ponownie liderem

Nikt nie może zasiąśc na fotelu lidera na dłużej niż jedną kolejkę. W szóstej kolejce liderujący Oldboj przegrał 1:4 z Jankesem. Na "tron" powrócił Żubr Budry.

Oldboj przegrał pierwszy raz podczas tego lata. Zerowy dorobek punktowy z Jankesem bolał tym bardziej, że "Dziadki" stracili pierwsze miejsce w lidze. Drugi przed tą kolejką Żubr wygrał 6:3 z Juniorem I i powrócił na pierwszą lokatę. Nareszcie zapunktował Zwiastun/Strażak . Pierwsze "oczka" w tym sezonie Zwiastun/Strażak zdobył pokonując Jasieniec 3:0. W najciekawszym meczu kolejki CenterPasz zremisował 1:1 z Piekarnią. "Piekarze" jako jedyni zachowują status niepokonanych, ale przez cztery remisy znajdują się tuż za podium. Na zakończenie wieczoru z "kopaną" w Krukankach Amatorsi rozgromili 9:1 Juniora II. Następna kolejka odbędzie się w piątek ostatniego dnia lipca.

Oldboj - Jankes Grądzkie 1:4
Jasieniec - Zwiastun/Strażak 0:3