Liga już po raz czwarty

fot. Tak w obiektywie wyglądały ostatnie momenty ubiegłorocznej III edycji Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Kruklankach.

Czas leci bardzo szybko, ale akurat w tym konkretnym przypadku wiele osób cieszy się, że minęło już dziesięc miesięcy od ostatniego ligowego meczu na kruklaneckim orliku. Początek nowego sezonu jest zaplanowany na piątek 3 lipca. Chętne drużyny, które jeszcze się nie zgłosiły mają czas do piątku 26 czerwca. Zainteresowane zespoły swój udział mogą potwierdzic dzwoniąc pod numer telefonu 513-773-033 lub osobiście udając się  kompleks boisk Orlik w Kruklankach. W piątek 26.06.2015 o godzinie 18.00 na orliku w Kruklankach odbędzie się zebranie przedstawicieli zespołów w sprawach organizacyjnych.