Czas na drugie rozdanie

Meczem, który będzie otwierał piątkowy wieczór z piłką w Kruklankach będzie starcie dwóch niepokonanych do tej pory drużyn: Jasieńca i Oldboji. Oba zespoły wysoko wygrały w pierwszej kolejce chociaż teoretycznie łatwiejsze zadanie mieli Oldboje. Pewniakiem u bukmacherów z pewnością byłby aktualny lider, ale zadziorna ekipa z Jasieńca na pewno tanio skóry nie sprzeda. Przed dziewiętnastą szansę nie rehabilitację po słabym inaugurującym sezon występie będzie miał Strażak. W trawie piszczy, że Strażacy nieco wzmocnili swoją kadrę. Zadanie nie będzie jednak łatwe. Przeciwnikiem będą Amatorsi z Pozezdrza - ekipa najbardziej ograna w ligach orlikowych, dodatkowo mająca w swoich szeregach super strzelca Kamila Taraszkiewicza i pierwszą armatę ligi Oskara Krasowkiego. Trzeci mecz dnia zapowiada się na jednostronne widowisko...ale nikogo nie można lekceważyć i FC Gol z dopisaniem trzech punktów musi poczekać do końcowego gwizdka sędziego. Na zakończenie Junior zagra z Giżyckiem. W tym spotkaniu, mimo ubiegłotygodniowej porażki, zdecydowanym faworytem są Juniorzy. Pierwszy gwizdek sędziego Dawida Kulisia zabrzmi o godzinie 18.10.