Rozgrywki przyśpieszają

W strugach obficie padającego deszczu odbyła się druga kolejka Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej w Kruklankach. Komplet zwycięstw mają już tylko trzy zespoły.

W tej kolejce odbyło się sześc spotkań. Zaległy mecz pomiędzy Grądzkimi i Budrami zakończył się wygraną Żubra 4:3. Budry bardzo dobrze odnalazły się na kruklaneckim orliku i w drugim swoim meczu gładko ograły Zwiastun/Strażak 4:0. Kolejne trzy punkty zdobył także drugi zespół Juniora. Juniorzy nie mieli większych problemów z pokonaniem Jasieńca 4:1 i są nowym liderem rozgrywek. Oldboje zmierzyli się z obrońcą trofeum Amatorsami Pozezdrze. Amatorsi byli tego dnia tylko tłem dla dobrze grających Oldbojów, którzy wygrali 5:1. Lider po pierwszej kolejce CenterPasz zremisował 5:5 z Juniorem I i od razu obsunął się o trzy miejsca w dół, na czwartą lokatę. Najlepszym strzelcem z siedmioma golami pozostaje Bartłomiej Szafran. Drugi w tej klasyfikacji jest Grzegorz Gąsior – 5 bramek. Rozgrywki przez dwa tygodnie przyspieszą tempo. Trzecia kolejka odbedzie się w środę 15 lipca. Czwarta zostanie rozegrana w piątek 17.07.2015. Piąta w środę 22 lipca. Szósta w piątek 24.07.2015.

Jankes Grądzkie – Żubr Budry 3:4

Jasieniec – Junior II 1:4